Протягом періоду з 04.11.2022р. по 07.12.2022 р. група викладачів, аспірантів та магістрантів з економіки та менеджменту ЛНТУ пройшли науково-педагогічне стажування на базі економічного факультету Університету Марії Кюрі-Склодовської в Любліні (UMCS). У процесі стажування були вивчені сучасні тенденції розвитку європейської економіки, освіти і науки через призму польського досвіду.

Економіка

Під час зустрічі в Любліні від представників ЛНТУ, доцентів кафедри економіки Антоніни Гордійчук та Ірини Шубалої, аспіранта ОП «Економіка» Юрія Гордійчука, професорсько-викладацькому складу UMCS, який був залучений до проведення науково-практичних заходів, були вручені подяки від ректора ЛНТУ Ірини Вахович, а також обговорені перспективи подальшої співпраці.

Економіка

Висловлюємо слова вдячності польським колегам, які в цей складний для нашої країни воєнний час, знайшли можливість забезпечити стажування для науковців з ЛНТУ, зокрема проректорові dr hab., prof. Zbigniew Pastuszak, декану економічного факультету dr hab. Mariusz Kicia, професору dr hab., prof. Andrzej Miszczuk

Завідувач кафедри економіки

Олександр Шубалий