«Відчув себе як в УКУ», — Ярослав Грицак презентував книгу в ЛНТУ

10 грудня Луцький національний технічний університет відвідали почесні гості із презентацією книги «ПОДОЛАТИ МИНУЛЕ: ГЛОБАЛЬНА ІСТОРІЯ УКРАЇНИ», на чолі із її автором, відомим науковцем, публіцистом,  професором УКУ та  директором Інституту історичних досліджень Львівського національного університету ім. І.Франка Ярославом Грицаком.

Презентація відбулася у неформальній атмосфері за кавою та високоінтелектуальними розмовами у кабінеті ректора ЛНТУ Ірини Вахович. Так, зустріли почесних гостей декан ФЦОСТ Галина Герасимчук та кафедра соціогуманітарних технологій.

В ході зустрічі, Ярослав Грицак презентував свою книгу «ПОДОЛАТИ МИНУЛЕ: ГЛОБАЛЬНА ІСТОРІЯ УКРАЇНИ», розповів, як зародилася ідея її створення та подарував два примірника примірника в бібліотеку ЛНТУ.

Приїхав автор до Луцька у супроводі громадського діяча, експерта у сфері комунікацій, освіти і культури, голови Українського інституту національної пам'яті Антона Дробовича разом із Леонідом Джулінським та Григорієм Зеленюком.

Інформаціяйна довідка про автора:

Грицак Ярослав Йосипович - український науковець, історик, публіцист тавикладач. Публічний інтелектуал, у 1982 році закінчив Львівський державний університет імені Івана Франка, там і на 10 років залишився працювати і, попри тиск, не вступив до комуністичної партії.

1996 році захистив дисертацію і став доктором історичних наук. 13 років потому працював запрошеним професором за кордоном у Коломбійському університеті і центрально-європейському університеті в Будапешті, а в Україні – в Українському католицькому університеті.

До 2005 Ярослав Грицак був першим віце-президентом міжнародної асоціації укаїністів. Також заснував і є головним редактором наукового щорічника «Україна модерна, крім того член редакційної колегії журналів «Український гуманітарний», «Огляд», «Критика», почесний професор «Києво-Могилянської академії».