В суботу 2 грудня відбулася досить незвичайна лекція на кафедрі цифрових освітніх технологій. Приємно, коли студенти, які навчаються та одночасно працюють можуть поділитися практичним досвідом щодо реалізації концепції НУШ у 5-6 класах.

alt

Кушнірук Яна Володимирівна, що є вчителем інформатики у Лищенському ліцеї Підгайцівської сільської ради провела лекцію для студентів та викладачів. Розказала студентам про технологію "ранкового кола", яка є обов'язковою для учнів "нушиків". На практиці та власному досвіді розповіла яким має бути вчитель Нової української школи.

alt

Яна Володимирівна показала практичне застосування ігрових та інтерактивних технологій на уроці інформатики, познайомила з модельною та навчальною програмою, за якою працює, пояснила про правила календарування уроків і роботу з дітьми з ООП.

alt

Такі зустрічі надихають студентів. Дякуємо Яні Володимирівні!