У середу 23 листопада до студентів спеціальності «Психологія», у межах вивчення дисципліни «Загальна психологія», завітала працівниця Територіального центру соціального обслуговування, психолог Федюшко Юлія Володимирівна

ПсихологіяПсихологія

Основним завданням територіального центру є вжиття конкретних заходів, спрямованих на підвищення рівня психосоціальної захищеності самотніх людей похилого віку та осіб з особливими потребами. Лектор ознайомила здобувачів освіти з особливостями надання психологічної допомоги таким категоріям людей. Тому студенти мали змогу дізнатися про особливості розвитку пізнавальних процесів у такому віці, почути про спеціальні методи роботи з людьми похилого віку та зрозуміти необхідність врахування індивідуальних і вікових особливостей при наданні психосоціальної допомоги.

ПсихологіяПсихологія

Активно включилися у дискусію декан факультету Галина Герасимчук, завідувач кафедри Оксана Жук, доцент Надія Савчук щодо важливості набуття фахових компетентностей психолога та особливостей надання першої психологічної допомоги особистості у складних умовах сьогодення.

На основі раніше набутих знань студенти могли порівняти роботу з різними віковими категоріями, знайти для себе переваги та недоліки таких напрямів діяльності.

Психологія

Також психологиня поділилася власною історією-досвідом становлення себе як фахівця, що теж дуже зацікавило студентів. Саме такі зустрічі дозволяють зрозуміти, який напрям роботи слід обирати в подальшому і краще розкривають особливості роботи практичного психолога в різного типу установах і закладах.

Анна Борисюк, студентка Пс-11

Надія Савчук, доцент