Відкрита онлайн-зустріч щодо акредитації бакалаврської освітньої програми “Кібербезпека”

Запрошуємо усіх охочих на відкриту зустріч з експертами Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти щодо акредитації освітньої програми Кібербезпека за першим (бакалаврським) рівнем вищої освіти за спеціальністю 125 Кібербезпека галузі знань 12 Інформаційні технології у Луцькому національному технічному університеті (ID освітньої програми у ЄДЕБО 32811, справа №0029/АС-21), яка відбудеться 2 лютого 2021 о 16 год. 00 хв.

Участь у зустрічі братимуть визначені наказом Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти від 15.01.2021 №26-Е експерти:

• Ігнатович Анатолій Олександрович (Національний університет “Львівська політехніка”) – керівник експертної групи;

• Войтович Олеся Петрівна (Вінницький національний технічний університет);

• Бабич Олександр Миколайович (Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського”, Київський університет імені Бориса Грінченка, здобувач вищої освіти).

Посилання для підключення до конференції Zoom:

Підключитись також можна скориставшись ідентифікатором конференції (850 6257 8457) та паролем (Пароль: rfhAd7).