Луцький національний технічний університет надає своїм студентам безліч можливостей для академічного та особистісного розвитку. Завдяки численним програмам мобільності та міжнародним стажуванням, наші студенти можуть відкрити для себе нові горизонти, розвивати професійні навички та здобувати цінний досвід за кордоном.

Однією з таких можливостей скористалася студентка другого курсу кафедри «Обліку і оподаткування» Кравчук Анна, яка нещодавно взяла участь у програмі мобільності "Study Tour of Poland".

Відкриваємо нові горизонти з ЛНТУ: участь студентки Анни Кравчук у програмі мобільності до Польщі

Після повернення вона поділилася своїми враженнями від поїздки та розповіла про деталі цієї подорожі, включаючи діяльність під час візиту, інформацію про те, як вона дізналася про цю програму та фінансування.

Анна з захопленням розповіла нам про свій досвід:

«З 15 по 25 травня я мала надзвичайну можливість відвідати місто Вроцлав у Польщі в рамках міжнародної програми обміну Study Tours to Poland. Ця поїздка стала незабутнім досвідом завдяки багатству нових знань, вражень та знайомств, які я здобула за ці дні.»

подорожподорожподорожподорож

«У складі нашої групи було 15 осіб, серед яких українці та представниці Молдови. Ми проживали в затишному хостелі з чудовими умовами, що сприяло нашому комфортному перебуванню. Харчування було відмінним, і ми могли самостійно обирати місця для прийому їжі, що додавало гнучкості та задоволення від подорожі.»

подорожподорож

«Програма була насиченою і різноманітною. Кожен день розпочинався о 8:00 ранку і тривав до 20:00 вечора. Ми відвідували численні екскурсії, присвячені історії Польщі, а також різні організації, що займаються благодійністю та недержавні установи. У нас були лекції від запрошених фахівців, які розповідали про функціонування уряду Польщі, а також воркшопи на тему зміни клімату. Особливим моментом було відвідання Інформаційного центру ЄС у Вроцлаві.»

подорожподорож

«Про цю програму я дізналася від викладачів університету та через офіційну сторінку ЛНТУ в соціальних мережах. Усі витрати на поїздку покривалися приймаючою стороною, що зробило участь у програмі доступною та зручною для нас».

«Програма передбачала роботу груп як англійською, так і українською мовами, що дало нам можливість не лише вдосконалити свої знання, але й познайомитися з новими людьми та культурою.»

подорожподорож

«Я вважаю, що це неймовірна можливість для особистого і професійного розвитку. Щиро рекомендую всім студентам скористатися такими програмами, як тільки з'явиться нагода. Це дійсно чудова можливість для кожного, яка залишить незабутні враження та сприятиме розвитку нових компетенцій і знайомств.»