Філії кафедри автомобілів і транспортних технологій ЛНТУ відтепер існуватимуть на базі ТзОВ «Автоконцепт» та ПрАТ «Волинь-Авто». Відповідні договори сьогодні уклали ректор ЛНТУ Ірина Вахович та очільники провідних підприємств автомобільної галузі: директором ТзОВ «Автоконцепт» Олегом Могилецьким та генеральним директором ПрАТ «Волинь-Авто» Юрієм Корольчуком.

меморандум

У підписанні меморандумів та обговоренні можливостей співпраці взяли участь декан факультету транспорту та механічної інженерії Ігор Мурований та завідувач кафедри автомобілів і транспортних технологій Василь Онищук.

Партнерство університету, факультету й кафедри із автомобільними компаніями триває давно і уже має плідні результати. Нині співпраця стосуватиметься ще й діяльності філій, а це дозволить посилити взаємодію на шляху підготовки висококласних фахівців, серед числа здобувачів освіти та сприянню підвищенню кваліфікації серед працівників підприємств.

меморандуммеморандуммеморандуммеморандум

Окрім того, філії кафедри АТТ організовані на громадських засадах і є навчальними підрозділами ЛНТУ. Основними завданнями філій є забезпечення високої якості цільової підготовки здобувачів вищої освіти в ЛНТУ за напрямами діяльності кафедри АТТ, участь у підготовці здобувачів вищої кваліфікації (бакалаврів, магістрів) з пріоритетних напрямів науки і техніки та виробництва, враховуючи досвід педагогічної, теоретичної, наукової, виробничої діяльності як кафедри АТТ, так і автомобільних компаній.

Серед основних функцій філій: проведення лекцій, лабораторних і практичних занять, екскурсій тощо;  науково-дослідні та прикладні роботи; проведення всіх видів практики; підвищення кваліфікації та спільна участь в міжнародній діяльності тощо.

меморандуммеморандуммеморандуммеморандуммеморандуммеморандуммеморандум