В рамках налагодженої співпраці ЛНТУ з одним з провідних виробничих підприємств Волинської області Міжнародним холдингом «Модерн-Експо», 9 березня 2023 року студенти різних курсів спеціальності 051 Економіка, бакалаврату освітніх програм «Економіка» та «Управління персоналом та економіка праці» і магістратури, освітньої програми «Економіка», відвідали дане підприємство з метою відпрацювання практичної складової навчальних дисциплін «Рекрутинг персоналу», «Управління трудовим потенціалом», «Цифрова економіка», «Технології управління персоналом».

Економіка

Група компаній «Модерн-Експо» – один з найбільших виробників і постачальників торговельного обладнання для рітейлу та складу в Східній і Центральній Європі. Співпрацює з більш ніж 70 країнами світу!

Основні напрями діяльності холдингу – виробництво і постачання торгових та складських стелажів, касових боксів, устаткування з нержавіючої сталі, POS-обладнання та систем проводки. Працює дане підприємство з такими відомими марками, як: АТВ, Сільпо, Епіцентр, UPG, WOG…та багатьма іншими.

Економіка

Виробничі потужності підприємства знаходяться в різних країнах, але головний офіс компанії розміщений у Луцьку. І цей факт не може не тішити.

Під час практичної екскурсії, ми змогли ознайомитися з основними концепціями, на яких побудована вся політика компанії. Презентація про підприємство студентів приємно здивувала. Також було наголошено, що для успішної кар’єри, крім досконалого оволодіння професійними компетентностями, потрібно на високому рівні знати іноземну мову, а краще й декілька.

Економіка

Побачене на підприємстві нас приємно вразило: виробнича площа просто величезна, на якій працює 2200 працівників з досить пристойною заробітною платою.

Економіка

Слід відзначити, що багато уваги на підприємстві приділяється організації праці та техніці безпеки. Також підприємство активно долучається і до різних соціально орієнтованих заходів з допомоги військовим та різним групам постраждалого внаслідок війни населення.

Щиро дякуємо за таку цікаво організовану практичну екскурсію Плебанович Тетяні – директору департаменту по роботі з персоналом, а також Гіндич Ользі – менеджеру з персоналу даного підприємства за цікаву і пізнавальну зустріч. Щиро бажаємо процвітання та подальшого розвитку «Модерн-Експо» та якнайшвидшої Перемоги Україні!

Доцент кафедри економіки

Антоніна Гордійчук