Луцький національний технічний університет, м. Луцьк (Україна)

Федерація аудиторів, бухгалтерів і фінансистів АПК України

ННЦ "Інститут аграрної економіки" НААН, м. Київ (Україна)

Подільський державний аграрно-технічний університет, м. Кам'янець-Подільський (Україна)

Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана, м. Київ (Україна)

Волинська обласна громадська організація "Перспективи Волині", м. Луцьк (Україна)

Європейський університет, м. Кишинів (Республіка Молдова)

Вища Школа Господарська, м. Перемишль (Республіка Польща)

Вища банківська школа у Вроцлаві, м. Вроцлав (Республіка Польща)

Нижньосілезька вища школа, м. Вроцлав (Республіка Польща)

Університет національного і світового господарства, м. Софія (Болгарія)

Волгоградська філія Російського державного торговельно-економічного університету, м. Волгоград

(Російська Федерація)

Волзький університет імені В.Н. Татіщева, м. Тольятті (Російська Федерація)

Кемеровський державний університет, м. Кемерово (Російська Федерація)

Південно-Західний державний університет, м. Курськ (Російська Федерація)

Пермський державний національний дослідницький університет, м. Пермь (Російська Федерація)

Сибірський державний технологічний університет, м. Красноярськ (Російська Федерація)

Південно-Уральський державний університет, м. Челябінськ (Російська Федерація)

Гірничо-Алтайський державний університет, м. Горно-Алтайськ (Російська Федерація)

Мордовський державний університет ім. Н.П. Огарьова, м. Саранськ (Російська Федерація)

Університет Д.А. Кунаєва, м. Алмати (Республіка Казахстан)

Інститут підприємництва і сервісу, м. Душанбе (Республіка Таджикистан)

Полоцький державний університет, м. Новополоцьк (Республіка Білорусь)

Поліський державний університет, м. Пінськ (Республіка Білорусь)

Могильовський державний університет продовольства, м. Могильов (Республіка Білорусь)

26-27 червня 2015 р.,

м. Луцьк

VIІ МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ

«СУЧАСНІ КРИЗОВІ ЯВИЩА В ЕКОНОМІЦІ ТА ПРОБЛЕМИ ОБЛІКОВОГО, КОНТРОЛЬНОГО ТА

АНАЛІТИЧНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ УПРАВЛІННЯ ПІДПРИЄМСТВОМ»

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас прийняти участь в роботі Міжнародної науково-практичної конференції, яку проводить кафедра обліку і аудиту та кафедра економічної теорії і міжнародної економіки Луцького національного технічного університету.

Наукові напрями:

1.      Удосконалення теорії бухгалтерського обліку в умовах глобалізації економіки.

2.      Теоретико-методичні передумови гармонізації системи фінансового обліку в Україні.

3.      Управлінський облік і контроль як підсистеми сучасного менеджменту підприємства.

4.      Аналітичне забезпечення діяльності суб’єктів господарювання.

5.      Перспективи розвитку аудиту в період світової фінансової кризи.

6.      Науково-практичне обґрунтування впровадження інформаційних технологій в обліку, аналізі та контролі.

7.      Проблеми формування показників звітності підприємств.

8.      Проблеми обліку і аналізу трансакційних витрат.

9.      Регіональні і глобальні проблеми розвитку економіки.

Вимоги до оформлення тез доповідей і статті в міжнародному збірнику наукових праць:

Текст рукопису слід представити у форматі Windows, версії текстового редактора MS Word; (відправити по електронній пошті з наступним повідомленням організаторів конференції).

Текст: в текстовому редакторові MS Word 2003.

Об'єм: тези доповіді 1-2 повних сторінки формату А5, стаття 5-8 сторінок формату А5.

Шрифт: тези - Times New Roman, 11 кегль через 1 інтервал, абзаци - 1 см, поля: зліва, верхнє, ниєжнє – 1,5 см, справа – 2 см; стаття - Times New Roman, 11 кегль, через 1 інтервал, абзаци - 1 см, поля: зліва, верхнє, ниєжнє – 1,5 см, справа – 2 см.

НАЗВА СТАТТІ  подається українською, англійською та російською мовами.

Анотація та ключові слова для статті на українській, англійській та російській мовах - Times New Roman, 9 кегль через 1 інтервал.