Сьогодні в ЛНТУ відбувалося щось неймовірне: Техно-, Диво- та Спорт-ляндії, батл патріотів та пес Патрон, віртуальний планетарій та бульбашкове шоу! Не думайте, що це просто набір рандомних фраз, бо найкраще про усе це знають наші діти.

ВундерKIDS 2023 – це день дітей у нашому ЗВО, під час якого ми вкотре наголошуємо: «Дитячому університету бути!»

ДітиДітиДітиДіти

Отож з нагоди Міжнародного дня захисту дітей уже традиційним в ЛНТУ стало проведення свята для дітлахів. Цього разу захід відбувся за підтримки Фонду Ігоря Палиці «Тільки разoм», Волинської обласної Малої академії наук; Центру позашкільної освіти Волинської обласної ради.

Переступивши поріг університету, наші юні гості одразу отримали «студентський квиток» та «позначилися» патріотичним фейс-артом і тату.

ДітиДітиДітиДітиДітиДітиДіти

Згодом почесних гостей цього дня привітала ректор ЛНТУ Ірина Вахович: «Безмежно щаслива вітати кожного з вас у стінах ЛНТУ. В нас відбуваються різні заходи, але такий емоційний день і настрій, шквал емоцій я пам’ятаю лише рік тому, коли ми з вами тут зустрічалися. Я бажаю вам гарного настрою, щоб були щасливі ви і ваші батьки. Повірте, наш університет - це той простір, який не зупиняється незалежно від обставин, тому ми завжди раді вас бачити і любимо безмежно».

ДітиДітиДітиДіти

Привітала маленьких студентів голова правління Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» Катерина Шкльода: «Цей день захисту дітей звучить для нас як ніколи болюче і, водночас, важливо. Допоки наші воїни боронять країну і наших дітей, наше завдання тут – боронити щастя, дитинство, радість і майбутнє».

ДітиДітиДітиДіти

Із вітальним словом виступила т.в.о. директора центру позашкільної освіти Волинської обласної ради Оксана Філіпчук, зазначивши, що колектив центру радий розділити свято, радість дитинства разом з ЛНТУ та дітлахами і запросити на свої яскраві локації: «Сьогодні нелегкий час, але хлопці на передовій стоять для того, аби ми могли жити. Тому радійте, отримуйте гарні емоції і насолоджуйтесь сьогоднішнім святом».

ДітиДітиДітиДітиДітиДітиДіти

А далі, кожен мав нагоду поринути у світ науки і побачити, що це дійсно цікаво, захопливо та круто! Отримати нові враження та емоції діти змогли відвідавши яскраві локації: Мульти-ляндію, Техно-ляндію, Диво-ляндію та Спорт-ляндію. Тут наші гості розважалися як могли: знайомилися із мистецтвом, вчилися рахувати гроші та розвивали логіку, грали в ігри та розгадували ребуси, керували роботами та літальними апаратами, поринали в ІТ-технології, пізнавали магію світла і багато-багато іншого.

Вдалося дітлахам позмагатися й у патріотичному батлі. Вони продемонстрували свої знання про рідну державу – Україну і вразили кожного любов’ю до своєї землі. Кожен учасник, кожен наш юний гість був нагороджений подарунками.

ДітиДітиДітиДітиДітиДітиДітиДітиДіти

У той же час, на вулиці дітлахів чекав пес-Патрон, гігантська панда та Лола, які уже воліли зібрати діток у запальні танці. Одночасно, представники ДСНС влаштували «FIRE_COMBAT_CHELENG», учасники якого змагалися у «пожежній» естафеті. Під бульбашкове шоу, «покатушки» на баггі, солодке морозиво та найщиріші емоції, наші гості стали учасниками справжньої української руханки та флешмобу. А насамкінець, усі маленькі студенти отримали приємні сюрпризи від ЛНТУ та партнерів заходу.

ДітиДітиДітиДітиДітиДітиДітиДітиДітиДітиДітиДітиДіти

В умовах війни важко знайти у собі позитивні емоції та ще й поділитися ними зі світом, але наші діти – це наше майбутнє, яке має бути вбережене від смутку і страху. У них вкрали дитинство, безтурботність та барви мирного життя, але ми намагаємося подарувати їм часточку любові та добра, миру і затишку. Дякуємо партнерам за організацію свята! З вірою у ЗСУ та в Україну, Переможемо!

ДітиДітиДітиДітиДітиДітиДітиДітиДітиДітиДітиДіти