Вітання із Днем фізичної культури та спорту!

Україна завжди славилася здобутками спортсменів, а світова спільнота високо оцінює потенціал талановитої молоді, яка присвячує своє життя фізичному вихованню. Луцький НТУ докладає усіх зусиль, аби зробити молоде покоління здоровим, активним та привити любов до спорту. Ми пишаємося досягненнями студентів, які займають перші місця на турнірах, змаганнях різного рівня та чемпіонатах. Вони демонструють власну силу та надихають до звершень.

Ми активно розвиваємо кафедру фізичної культури, спорту та здоров’я, відкриваємо нові спеціальності, вдосконалюємо форми оздоровчої та спортивно-масової роботи зі студентами, аби пропагувати спорт не лише любительського рівня, а й вищих досягнень.

Без сумніву, саме фізично і духовно загартовані люди є рушійною силою та опорою усього суспільства. Тож, прийміть найщиріші вітання із Міжнародним днем фізичної культури та спорту! Бажаю міцного здоров’я, легкого шляху до перемог, незламності духу, бажання розвиватися та вдосконалюватися!

З повагою, ректор Петро Савчук та увесь колектив Луцького НТУ