День народження сьогодні відзначає ректор ЛНТУ Ірина Михайлівна Вахович.

Жінка, яка надихає на звершення і вдосконалення, талановита науковиця, яка усіляко сприяє розвитку науки та освіти України, мудра наставниця, мотиватор та гідний приклад студентській молоді!

Ми пишаємося тим, що під мудрим і відповідальним керівництвом, нам вдається вистояти у такий важкий для кожного час, трансформувати діяльність університету під нові виклики сучасності, продемонструвати стійку патріотичну позицію і, тим самим, зміцнити наш колектив та науковий осередок Волині.

Щиро зичимо Вам міцного здоров’я, родинного затишку та внутрішньої гармонії, успішної реалізації особистих мрій та професійних задумів, підтримки однодумців та взаєморозуміння у колективі.

Творіть і надихайте у вільній, мирній та процвітаючій Україні, де разом ми непереможні!