Вітаємо з Днем народження кандидата технічних наук, доцента, професора кафедри БЦІ та декана факультету архітектури, будівництва та дизайну Олександра Валентиновича Андрійчука!

Перспективний науковець, цілеспрямований вчений та креативний викладач. Людина з активною життєвою позицією, оптиміст, що завжди прагне відкриття нових горизонтів та підкорення професійних і особистих вершин. Цьому ж навчає і надихає молоде покоління студентів!

Щиро зичимо міцного здоров’я, якнайшвидшої перемоги України та омріяного миру у домівці! Нехай здійснюються усі плани та мрії, життя відкриває нові цікаві перспективи і насичується тільки позитивом та яскравими враженнями! Впевнено досягайте своїх цілей і надихайтеся любов’ю, щирістю та підтримкою рідних і близьких!

З повагою, ректорат та колектив ЛНТУ