Вітаємо декана ФФОЛП Ігоря Андрущака із Днем народження!

Щиро вітаємо декана факультету фінансів, обліку, лінгвістики та права Луцького НТУ Ігоря Євгеновича Андрущака із Днем народження!

Життя людини, яка опікується цілим факультетом, потребує відповідальності, рішучості та виважених рішень. Більшість часу доводиться приділяти роботі і не завжди вдається повноцінно віддавати увагу рідним. Водночас, життя декана яскраве і насичене, адже саме ця людина є наставником для студентів, провідником у команді викладачів та науковців, натхненником для успішного функціонування невід’ємної частини університету.

Саме таким є Ігор Євгенович Андрущак і ми раді, що працюємо із вами в одному колективі. Щиро зичимо міцного здоров’я, вдалої реалізації усіх планів та задумів, енергії для нових починань та натхнення до розбудови факультету. Нехай у всьому вас підтримують рідні та близькі люди, а колеги стануть міцною опорою на шляху реалізації спільних ідей!

З повагою, ректор та колектив Луцького НТУ