Вітаємо доцента Олександра Івановича Ситника із 60-річним ювілеєм!

Щиро вітаємо к.політ.н., доцент кафедри соціогуманітарних технологій та багаторічного завідувача кафедри (раніше - філософії, політології та права) Олександра Івановича Ситника з 60-річним ювілеєм!

Людина надзвичайного таланту і професіоналізму, відданий своїй справі фахівець, завжди відкритий до студентів наставник, порядний та надійний колега. Ми пишаємося тим, що маємо у колективі таку високоосвічену та щиру людину, з якою впродовж багатьох років можемо розділяти напрацювання та перспективні ініціативи.

Бажаємо Вам міцного здоров’я, сімейної злагоди та благополуччя, нехай поряд завжди будуть рідні та близькі, а друзі і колеги підтримують в усіх починаннях. Нехай доля дарує Вам наснагу та натхнення, наповнює життя любов’ю та оптимізмом і збагачує довгими та щасливими роками!

З повагою, ректорат та колектив Луцького НТУ