Сьогодні День народження відзначає головний бухгалтер ЛНТУ Катерина Іванівна Рудь.

Надзвичайно професійна і талановита колега, справжній фахівець своєї справи, чарівна жінка, яка протягом років керує одним із найважливіших напрямків діяльності ЗВО.

Вдячні Вам за професійність та відповідальність в обраній справі, особливо у теперішні, дуже складні для України, часи. Ми з впевненістю довіряємо Вам у питаннях забезпечення фінансової стійкості нашого університету і цінуємо титанічні зусилля, покладені у розвиток ЗВО, а також особистісний підхід до кожного працівника та студента ЛНТУ.

Зичимо Вам міцного здоров’я, миру у Вашій домівці, любові та надії на яскраве майбутнє, злагоди у родині і здійснення заповітних мрій! Нехай щодень радує Вас лише приємним звістками і щасливими моментами!

вітання

З повагою, ректорат та колектив ЛНТУ