День народження сьогодні відзначає професор кафедри АКІТ Богдан Олексійович Пальчевський.

Наукова діяльність Богдана Олексійовича розпочалася ще у 1966 році й відтоді професійний досвід охоплював здобуття чергових наукових ступенів, неодноразове викладання у закордонних закладах освіти, вагомі наукові здобутки та авторство понад 300 наукових праць.

Цінуємо багаторічну співпрацю та пишаємося внеском у науку та педагогічну діяльність.

Зичимо міцного здоров’я, родинного затишку та миру у сімейному колі, поваги від колег та студентства, лише добрих звісток та надійних людей поряд, підтримки від близьких та подальшої реалізації перспективних задумів, професійних та особистих планів та щасливого сьогодення у вільній Україні!

вітання