День народження сьогодні відзначає завідувач кафедри матеріалознавства Микола Мельничук!

Справжній фахівець своєї справи, людина, яка опікується високопрофесійним колективом кафедри та ділиться цінним досвідом із поколінням майбутніх спеціалістів, талановитий науковець, який примножує українську науку досягненнями і пропагує їх на світовій арені.

Цінуємо співпрацю із Вами та пишаємося професійними й особистими звершеннями. Щиро зичимо міцного здоров’я, миру у родині та в Україні, надійної підтримки однодумців та успішної реалізації усіх задумів та планів. Нехай поряд із Вами завжди будуть щирі люди, а життя збагачується лише приємними звістками, невпинним натхненням та відчуттям справжнього щастя!