Вітаємо нашу колегу, науковицю кафедри архітектури та дизайну ЛНТУ Наталію Владиславівну Скляренко із успішним захистом дисертації на здобуття наукового ступеня доктора мистецтвознавства.

дизайн

Наталія Скляренко захистила роботу на тему: «Дизайн системи візуальних комунікацій: теоретичні основи та проектні концепції сталого розвитку». Захист дисертації відбувався на базі Київського національного університету технологій та дизайну. Науковим консультантом виступив доктор технічних наук, професор Колосніченко Марина Вікторівна (Київський національний університет технологій та дизайну, професор кафедри моделювання та художнього оздоблення одягу).

дизайндизайн

Офіційними опонентами виступили: доктор мистецтвознавства, професор, академік Національної академії мистецтв України Кара-Васильєва Тетяна Валеріївна (Інститут мистецтвознавства, фольклористики та етнології ім..М.Т.Рильського, завідувач відділу образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва); доктор мистецтвознавства, професор Чуйко Олег Дмитрович (Навчально-науковий інститут мистецтв Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, завідувач кафедри дизайну і теорії мистецтва); доктор технічних наук, професор Чепелюк Олена Валеріївна (Херсонський національний технічний університет, ректор).

Вітаємо Наталію Скляренко із науковим досягненням! Бажаємо сили, натхнення і наснаги на нові професійні звершення, успішної реалізації наукового потенціалу та нових творчий ідей!