Відсьогодні, 2 лютого, в ЛНТУ стартував другий навчальний семестр. Цілий місяць корпуси університету пустували без своїх головних героїв – студентів, а нині коридори ЗВО наповнилися звичним сміхом, обіймами, розповідями про проведені канікули та конспектами, розкладеними на партах.

студентистудентистудентистуденти

За період канікул ми теж не сиділи без діла і для того, аби здобувачам було комфортно, зручно та цікаво повертатися у рідні стіни політеху, ми здійснили ремонт у кількох аудиторіях, оновили їдальню, зробивши її яскравішою та сучаснішою, працюємо над ремонтом сходів у корпусі Б, а також підписали новий меморандум про співпрацю із німецькими партнерами, що розширить можливості мобільності та практики наших здобувачів.

студентистудентистудентистудентистуденти

Окрім того, аби в умовах воєнного часу та частої відсутності електроенергії, студенти могли здобувати якісну освіту та використовувати максимум можливостей, ми придбали новий генератор для «Пункту незламності ЛНТУ». Він допоможе у необхідний момент підживити гаджети, аби продовжувати ефективну роботу. І знову ж таки, аби відсутність світла не завадила навчанню, ми змінили графік роботи та оновили розклад дзвінків між парами.

студентистудентистудентистудентистудентистудентистуденти

Вітаємо у Політесі, тільки з вами наш університет оживає і єдність робить нас сильними та незламними! Ви непереможні, коли освічені!