Вітаємо із Днем народження професора кафедри комп’ютерних наук ЛНТУ Юрія Йосиповича Тулашвілі.

Неоціненний досвід, професіоналізм та мудрість, активна життєва позиція і жага до постійного розвитку та вдосконалення: усе це про нашого поважного колегу.

Цінуємо співпрацю із Вами, можливість реалізовувати креативні проекти, обмінюватися професійним досвідом, наповнювати студентське та наукове життя університету новими можливостями, конкурентними перевагами і насичувати яскравими барвами.

Щиро зичимо Вам міцного здоров’я, миру, натхнення та життєвого оптимізму. Нехай Ваш душевний запал, невгамовність та цілеспрямованість приводить лише до успіху та нових звершень, а рідні, близькі та колеги наповнюють Ваше життя любов’ю, добром та найміцнішою підтримкою!

вітання

З повагою, ректорат та колектив ЛНТУ