Вітаємо студентів ФКНІТу

з перемогою у Всеукраїнській олімпіаді з англійської мови

У квітні відбулася Всеукраїнська інтернет-олімпіада з англійської мови. Тож вітаємо наших учасників, студентів факультету комп’ютерних наук та інформаційних технологій: Кепіна Лева  за зайняте І-ше місце в олімпіаді англійська мова – фізика; Кембарова Станіслава за зайняте І-ше місце в олімпіаді англійська мова – математика; Іщенко Влада за зайняте ІІ-ге місце в олімпіаді  англійська мова – фізика; Музикевича Ігоря за зайняте ІІІ-тє місце в олімпіаді  англійська мова – математика – фізика та Логіна Юрія за зайняте ІІІ-тє місце в олімпіаді  англійська мова – математика.

Віримо, що Ваші плани, мрії та задуми будуть такими ж успішними та перспективними, як і Ваша перемога в  інтелектуальному випробуванні.

Бажаємо Вам творчих злетів, здоров’я та успіхів.

Олена Ковальчук,

завідувач відділу