Вітаємо професора, завідувача кафедри комп’ютерної інженерії та кібербезпеки ЛНТУ Наталію Леонідівну Чернящук із Днем народження!

Перспективна науковиця, відповідальний управлень, мудрий наставник для студентів та чарівна жінка. Людина, як прагне розвитку, вдосконалення, рухається шляхом інновацій та активно працює над їхнім впровадженням в нашому університеті та в освіті в цілому.

Цінуємо Вашу цілеспрямованість та професійність, пишаємося досягненнями та яскравими здобутками!

Зичимо лише примноження успіхів та звершень, підтримки друзів та колег в усіх починаннях, сміливих рішень та прогресивних результатів. Бажаємо міцного здоров’я, миру та перемоги Україні, невпинного натхнення та енергії, щастя в родині й поваги у колективі, здійснення мрій та лише перемог!

З повагою, ректорат та колектив