Вітаємо завідувачів кафедр із Днем народження!

Сьогодні, 16 квітня, свій День народження відзначають одразу двоє наших талановитих колег та прекрасних людей. Тож щиро вітаємо із особистим святом завідувача кафедри міжнародних економічних відносин Ларису Савош та завідувача кафедри лісового господарства Віктора Волянського.

Увесь колектив та адміністрація Луцького НТУ щиро пишається вашими здобутками, науковими результатами та відданості обраній справі. Водночас, ми поважаємо та цінуємо вас за вміння бути хорошими друзями, за ваш завжди позитивний душевний запал, за мудрість і щирість.

Бажаємо вам міцного здоровя, злагоди і добробуту в родинах, невпинної енергії і здійснення усіх планів та задумів. Нехай ваше життя буде сповнене тільки приємними митями, а поряд завжди будуть близькі та надійні люди. Хай успішно реалізовуються усі напрацювання, а результатом плідної діяльності буде стрімке професійне зростання, підтримка колег та шана від студентів.

Не втрачайте свого оптимізму і зустрічайте кожен новий день із щирою посмішкою та натхненням до життєвих перемог!

З повагою, ректорат та колектив Луцького НТУ