21 грудня випускникам кафедри військової підготовки ЛНТУ урочисто присвоїли первинне офіцерське звання «Молодший лейтенант запасу». Дійство відбулося на території Волинського регіонального музею українського війська та військової техніки.

військові

40 військових-курсатів стали випускниками 2021 року спеціальностейбойове застосування механізованих підрозділів; бойове застосування підрозділів наземної артилерії;  психологія. Молоді офіцери та офіцерки отримали омріяне військове званння й настановчі слова від ректора ЛНТУ Ірини Вахович, завідувача кафедри Павла Турсумуратова та їхніх військових наставників. В якості запрошених гостей на захід завітали й представники обласногота міського керівництва, очільники військових підрозділів області та ветерани 51 механізованої бригади.

Більшої урочистості заходу додала історична складова – передача нагород із військового прапору 51 гвардійської окремої механізованої Перекопсько-Харківської, Пражсько-Волинської бригади ректором ЛНТУ Іриною Вахович для директора музею українського війська Олега Ткачука

Тож насамкінець дійства випускниці військової кафедри ЛНТУ урочисто прикріпили ордени на історичний стяг під музичний виступ Христини Ващені.

Олена Третяк, відділ іміджу та промоції

Більше фото тут: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.2043237565830283&type=3