18 серпня 2016 року з дружнім візитом до Луцького національного технічного університету  завітали  голова правління спілки «Мости в Україну»  Карл-Герман Крог та заступник голови правління пан Манфред Мьоллер (Німеччина).

Під час зустрічі ректор університету, професор Савчук Петро Петрович  наголосив, що Луцький НТУ особливу увагу приділяє розширенню академічної та наукової співпраці із науковими установами та навчальними закладами Німеччини. Оскільки, для сучасного стану науки та освіти є характерним наближення до встановлення єдиних європейських стандартів. На зустрічі були досягнуті домовленості про основні напрямки співпраці в майбутньому, плани щодо наукової та навчальної робіт, зокрема, посилене  викладання  німецької мови студентам університету.

Висловив сподівання, що спільні програми навчання допомагатимуть будувати хороше майбутнє нашим студентам, зауважив, що стажування студентів, як один із кроків співпраці, є дуже важливим для нашого міста та України: «Адже майбутнє за молодими, талановитими студентами».