Напередодні Нового року на Волині відбувся Конкурс колядок та щедрівок «Зійшла зоря чудна».

Захід відбувається з нагоди святкування різдвяних свят та покликаний об’єднати українське суспільство, примножити і зберегти українські традиції, популяризувати українське пісенне мистецтво. Провели конкурс у Центрі культури «Княгининок».

Участь у заході взяли 25 творчих колективів, серед яких вокально-інструментальний гурт «Обрій» ЛНТУ.

коляда

Наш гурт представляли студенти та викладачі ЛНТУ, а також представники відділу молодіжної політики та соціокультурної роботи.

Оцінку учасників конкурсних прослуховувань та визначення переможців здійснювало професійне журі, до складу якого увійшли діячі культури, а також представники органів місцевого самоврядування.

коляда

Оцінка виступів конкурсантів здійснювалася за такими критеріями:

• вокальні дані конкурсанта і майстерність володіння голосом;
  • сценічна культура;
  • відповідність репертуару віковій категорії конкурсанта;
  • відповідність сценічного костюму тематичному образу твору;
  • чистота інтонування;
  • емоційність виступу;
  • самобутність виконання.

Відтак, виступ наших колег був високо оцінений суддями, тож гурт «Обрій» Луцького національного технічного університету посів почесне 2 місце. Колядники-щедрівники були відзначені диплом та символічною нагородою.

колядаколяда