Волейбольна команда Луцького НТУ – серед кращих на Чемпіонаті України 2 ліги

На базі спорткомплексу Луцького НТУ другий день поспіль тривають змагання за першість у Чемпіонаті України (2 ліга).

За словами завідувача кафедри фізичної культури, спорту та здоровя Луцького НТУ Сергія Савчука, беруть участь у змаганнях команди з усієї України. Волейбольна команда  нашого університету уже здобула перемогу над столичними спортсменами, а під час сьогоднішньої гри, наші волейболісти впевнено переважали над гостями із Чернівців. Наступна виїзна гра збірної Луцького НТУ відбудеться уже в Івано-Франківську.

Карантинні обмеження, каже Сергій Савчук, відчутно вплинули на проведення змагань та відвідування ігор вболівальниками. Втім, додає, що світ продовжує рухатися і спортсмени активно це демонструють: «Приходять нові гравці, відбувається підсилення за ланками і ми продовжуємо рухатися в межах можливого, бо команда – це живий організм».

Ілона Карпюк, інформаційний відділ Луцького НТУ

Більше фото за посиланням: https://www.facebook.com/media/set/?vanity=LutskNationalTechnicalUniversity&set=a.1748548241965885