Волейбольну команду ЛНТУ відзначили за першість на Чемпіонаті України

Днями команда Луцького НТУ з волейболу виборола першість у фінальному етапі Чемпіонату України студентська ліга серед чоловічих команд.

Команда у складі наших студентів постійно демонструє високі досягнення та гідні спортивні результати і стає неодноразовим переможцем численних змагань. Цього разу наші волейболісти впевнено підтвердили статус переможців, завоювали омріяний кубок і довели, що вони – найкращі в Україні.

Колектив  Луцького НТУ пишається здобутками своїх студентів. Тож ректор ЗВО Ірина Вахович, декан факультету ЦОСТ Галина Герасимчук та завідувач кафедри фізичної культури, спорту та здоров’я Володимир Ковальчук привітали команду та тренерів із заслуженою перемогою.

«Від імені усієї політехнічної родини вітаю вас із перемогою. Своїми здобутками ви нас надихаєте, тож бажаю усім міцного здоров’я, лише перемог, впевненості та сили. Життя – це лише певний проміжок часу, впродовж якого потрібно зробити максимум, позитивно мислити, вимагати від себе більше можливостей, тому я вам саме цього і бажаю. Будьте успішними і рухайтеся тільки до нових вершин», - наголосила Ірина Вахович.

Ректор також поділилася планами щодо розвитку інфраструктури та покращення тренувальної і навчальної бази для студентів-спортсменів і обіцяла максимально підтримувати і сприяти розвитку спорту в університеті. Вона також закликала молодь долучатися до обговорення вдосконалення інфраструктурних об’єктів та вносити свої пропозиції.

Крім того, Ірина Вахович висловила особливу вдячність та вручила відзнаки тренерам: Олександру Радченку та Віталію Дмитруку. А вони, своєю чергою, наголосили на важливості підтримки спорту та висловили прагнення розвинутися ще й у пляжному та зимовому волейболі.

Ілона Карпюк, відділ іміджу та промоції

Більше фото тут: https://www.facebook.com/media/set/?vanity=LutskNationalTechnicalUniversity&set=a.1871625339658174