Перейти до основного вмісту

Працівники ГУ ДСНС у Волинській області уже не вперше проходять курси підвищення кваліфікації при навчально-науковому центрі «Volyn Business Hub» в ЛНТУ. Нині навчання за програмою «Підготовка зовнішніх пілотів (операторів) безпілотного літального апарату»  завершила чергова група рятувальників.

Привітала учасників курсу проректор з НПР та досліджень ЛНТУ Олена Лютак: «Уже не вперше ми з вами проходимо курси і вручаємо відповідні сертифікати, які підтверджують рівень ваших компетенцій. Дуже приємно, що нам довіряють організаційно-методичне забезпечення, а ви отримуєте достойні навички. Бажаю, аби ці вміння і знання були використані лише в мирних цілях».

дснсДСНСдснсдснсдснсдснсдснсдснс

Привітала представників ДСНС керівник ННЦ «Volyn Business Hub» Олена Вісин, відзначивши, що курси підвищення кваліфікації відбуваються завдяки тісній співпраці ГУ ДСНС у Волинській області та ЛНТУ і найголовнішим  результатом взаємодії є ті компетенції, які отримують учасники курсу й можуть їх застосовувати у своїй професійній діяльності.

«Отримані навички нам допомагають, тенденція застосування показала свою ефективність, тому ці вміння потрібні і ми будемо далі працювати», - зауважує начальник сектору безпілотних систем та робототехніки ГУ ДСНС у Волинській області Владислав Самойленко.

дснсдснсдснсдснсдснсдснсдснс

 

Насамкінець учасники навчань отримали сертифікати, що свідчать про здобуття відповідних компетенцій щодо конструкції БПЛА, принципів польоту та керування, налаштування контролера польоту, електроніки БПЛА, системи відеозв’язку та керування, пілотування БПЛА. Під час занять фахівці ДСНС вивчили особливості керування безпілотниками та на практиці навчились керувати апаратом, виконуючи вправи різної складності. Рятувальники освоїли навички ведення прямих трансляцій з місця можливого виникнення пожежі чи будь-якої іншої надзвичайної ситуації на пункт управління, що дає можливість контролювати ситуацію та оперативно координувати сили і засоби, які задіяні для ліквідації події.  Також ознайомилися з технічними можливостями DJI Matrice 300, який є на озброєнні у гарнізоні волинських рятувальників та відпрацювали вправи з керування БПЛА. 

ДСНС ДСНС ДСНС ДСНС ДСНС дснс

дснсдснсдснсдснсдснсдснсдснсдснсдснсдснсдснсдснсдснсдснс