10 листопада 2023 року студенти спеціальності «Туризм» та викладачі кафедри туризму та готельно-ресторанної справи ЛНТУ Тетяна Зубехіна та Віталій Поліщук взяли участь у публічній лекції під назвою «Вони боролись за незалежність», присвяченій Дню незалежності Польщі.

ТуризмТуризмТуризмТуризм

Організаторами заходу виступила громадська організація Волинський Клуб Автомобільний, в особі Віце Президента Прозоровського Сергія.

Студенти, члени гуртка «Дослідники туристичних горизонтів», під керівництвом к.пед.наук, доц. Тетяни Зубехіної, підготували доповіді про видатних історичних постатей, які боролись за незалежність Польщі: Козак Каріна – Станіслав Скальський; Лахай Вікторія – Тадеуш Костюшко; Панасюк Анастасія – Артур Келлі, Полянська Олена – Станіслав Скаржинський.

ТуризмТуризмТуризмТуризм

Сьогодні кожен українець, як ніхто, розуміє, наскільки важливо знати своїх героїв. Слава Україні та ЗСУ!

ТуризмТуризмТуризм

Кафедра туризму та готельно-ресторанної справи ЛНТУ