У консолідованому рейтингу університетів 2023 року Луцький національний технічний університет піднявся на 24 позиції впродовж одного року.

«Дякую колективу за чудові результати! Однак, переконана, що основний успіх університету - це фаховість його випускників, а це залежить не лише від SCOPUS. Вірю у кожного!»,- наголошує ректор ЛНТУ Ірина Вахович

РейтингРейтинг

Зазначимо, що консолідований рейтинг закладів вищої освіти України формує інформаційний освітній ресурс «Освіта.ua».

Для складання консолідованого рейтингу закладів вищої освіти України використані дані найбільш авторитетних серед експертів і засобів масової інформації національних рейтингів закладів освіти України: «Топ-200 Україна»«Scopus» та «Бал НМТ на контракт», кожен з яких використовує різні критерії оцінювання закладів вищої освіти.

Отриманий узагальнений рейтинг підсумовує рейтингові місця освітніх закладів за версією «Топ-200 Україна», «Scopus» та «Бал НМТ на контракт».