Шановні колеги !

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Всеукраїнської науково-практичної конференції молодих учених та студентів «Інноваційні процеси в галузі дорожнього будівництва», яка відбудеться в Луцькому національ-ному технічному університеті 27–28 жовтня 2016 року.

Тематика конференції:

1. Новітні матеріали в дорожньому будівництві;

2. Технологія, будівництво та експлуатація автомобільних доріг;

3. Сучасні тенденції проектних рішень автомобільних доріг;

4. Організація та безпека дорожнього руху.

Оргкомітет конференції

Савчук П.П. – д.т.н., проф., ректор Луцького національного технічного університету, голова комітету;

Бондарський О.Г. – к.т.н., доц., декан факультету будівництва і дизайну Луцького національного технічного університету;

Дробишинець С.Я. – к.т.н., доц., зав. кафедри автомобільних доріг і аеродромів Луцького національного технічного університету;

Савенко В.Я. – д.т.н., проф., завідувач кафедри будівництва та експлуатації доріг, НТУ, м. Київ;

Бєлятинський А.О. – д.т.н., проф., завідувач кафедри реконструкції аеропортів та автошляхів Національного авіаційного університету, м Київ;

Поліщук В.П. – д.т.н., проф., завідувач кафедри транспортних систем та безпеки дорожнього руху Національного авіаційного університету, м Київ;

Жданюк В.К. – д.т.н., проф., завідувач кафедри будівництва та експлуатації автомобільних доріг, ХНАДУ, м. Харків;

Угненко Є.Б. – д.т.н., проф., завідувач кафедри вишукувань та проектування доріг, ХНАДУ, м. Харків;

Кузло М.Т. д.т.н., проф., завідувач кафедри автомобільних доріг, основ та фундаментів, НУВГП,   м. Рівне;

Солодкий С. Й. – д.т.н., проф., завідувач кафедри автомобільних доріг та мостів Національного університету «Львівська політехніка»;

Андрійчук О.В. – к.т.н., в.о., доц. кафедри автомобільних доріг і аеродромів Луцького національного технічного університету.

Офіційні мови конференції

Українська, російська, англійська

МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ КОНФЕРЕНЦІЇ

Конференція відбудеться 27 – 28 жовтня 2016 року за адресою: Волинська обл., м. Луцьк, вул. Львівська 75, ауд. 401 (Головний корпус Луцького НТУ).

УМОВИ УЧАСТІ В КОНФЕРЕНЦІЇ

Матеріали конференції будуть опубліковані у науковому збірнику, що відповідає вимогам ВАК України до технічних наук.

Для включення матеріалів доповідей необхідно направити на адресу оргкомітету конференції (через e-mail або поштою) заявку, оформлену відповідно до вимог наукову статтю та копію платіжного доручення про сплату оргвнеску.

ОФОРМЛЕННЯ МАТЕРІАЛІВ

Наукові статті будуть опубліковані у збірнику наукових праць "Сучасні технології та методи розрахунків у будівництві", що включений Міністерством освіти і науки України до переліку наукових фахових видань України (Наказ МОН України, № 747, 13.07.2015 р.) та зареєстрований Державною реєстраційною службою України (свідоцтво серія КВ, № 20340-10140Р від 31 травня 2013 р.). Збірнику присвоєно міжнародний стандартний серійний номер: ISSN 2410-6208.

Статті можна подавати за електронною адресою:

zbirnukfbd@gmail.com

з поміткою "Конференція АДА-2016".

Електронна сторінка збірника:

ВАЖЛИВІ ДАТИ

Розсилання другого інформаційного

повідомлення 20 - 25.09.2016

Подання наукової статті до 20.10.2016

Оплата участі у конференції до 20.10.2016

Розсилання програми та запрошень 20-25.10.2016

Участь у роботі конференції 27.10-28.10.2016

Заповнену заявку на участь просимо надіслати на адресу оргкомітету (поштою, електронною поштою, факсом).

ЗАВАНТАЖИТИ ЗАПРОШЕННЯ