Сьогодні, 18 травня, кафедра матеріалознавства Луцького національного технічного університету провела інформаційний онлайн захід для випускників шкіл щодо особливостей цьогорічної вступної кампанії.

На заході були присутні відповідальний секретар приймальної комісії університету Ірина Бандура, викладачі кафедри та майбутні абітурієнти.

матеріалознавство

Обговорили умови вступу в ЛНТУ у 2022 році, особливості освітніх програм «Матеріалознавство» й «Індустріальний інжиніринг та менеджмент». Майбутні студенти цих освітніх програм матимуть змогу навчатись за програмою подвійного диплому з Гуманітарно-природничим університетом ім. Яна Длугоша в Ченстохові (Польща).

Анонсуємо, що наступна зустріч викладачів кафедри з абітурієнтами відбудеться 28 травня о 10.00

meet.google.com/aan-hqaq-ikf

Запрошуємо випускників шкіл та усіх зацікавлених осіб долучитися до зустрічі!

матеріалознавство