З жовтня по грудень у Волинській МАН тривав відбірковий етап найбільшого конкурсу екологічного спрямування «ОЛІМПІАДА ГЕНІЇВ УКРАЇНИ» (GENIUS Olympiad Ukraine) – 2024.

Конкурс проводився у восьми категоріях, що охоплюють наукові, дослідницькі та мистецькі проєкти екологічного спрямування, а саме: «Наука», «Бізнес», «Програмування», «Робототехніка», «Креативне письмо», «Музика», «Мистецтво» та «Короткометражний фільм».

Активну участь у обласному (відбірковому) етапі Всеукраїнського конкурсу «Олімпіада геніїв України» (GENIUS Olympiad Ukraine) – 2024 взяли учні закладів освіти Луцької, Горохівської, Старовижівської та Торчинської територіальних громад, Волинського наукового ліцею Волинської обласної ради,  Нововолинського наукового ліцею, вихованці комунальної установи «Волинська обласна Мала академія наук» та Центр позашкільної освіти Волинської обласної ради.

Переможцями у секції «Бізнес» стали Михайло Мартинюк (учень КЗ ЗСО «Луцький ліцей №14 імені Василя Сухомлинського») та Анна Савонюк (учениця КЗ ЗСО «Луцький ліцей №21 імен Михайла Кравчука»). Керівником та науковим наставником для переможців обласного етапу конкурсу є доцент кафедри менеджменту Ірина Абрамова.

Вітаємо переможців та їхнього наукового керівника із досягненням кращих результатів наполегливої роботи та бажаємо подальших успіхів та підкорення нових наукових вершин!

МАН