ІІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН України у 2024 році здобула Таісія Токарчук - учениця Волинського наукового ліцею Волинської обласної ради.

Дівчина навчається у відділенні економіки у секції «Менеджмент та маркетинг» під науковим керівництвом професора ЛНТУ Наталії Вавдіюк.

Ман

Третє місце у фінальному етапі Всеукраїнського конкурсу юній науковиці вдалося здобути завдяки дослідженню на тему: «Адаптивне лідерство керівників ЗЗСО Волинської області».

«Пандемія COVID-19 та агресія рф створили потребу в змінах форми навчання для учнів, аби забезпечити якісну освіту навіть у таких умовах. Освітнім лідерам довелося пристосовуватися до нетипових умов, повністю діджиталізувати освітній процес, а за деякий час шукати ресурси для забезпечення безпечних умов. Такі події вимагають від керівників навчальних закладів неабиякої гнучкості та рішучості. Як інструмент для розвитку адаптивних навичок, було опрацьоване поняття адаптивного лідерства, його принципи, процес. Проведене дослідження щодо визначення рівня адаптивного лідерства серед керівників ЗЗСО Волинської області з метою встановити, як ми можемо допомогти розвинути адаптивні навички освітніх лідерів. Запропоновані методики, користуючись якими керівники можуть покращити свої навички у визначення адаптивного виклику та збільшенню рівня довіри в команді. Розвиток таких навичок допоможе освітнім лідерам забезпечувати якісне навчання для учнів у різних непередбачуваних умовах. Наукове дослідження має й своє практичне застосування, його результати були презентовані викладачам ЗЗСО Волині»,-йдеться у науковій роботі.

Ман

Вітаємо юну науковицю та її керівника і бажаємо натхнення на нові здобутки й беззаперечні перемоги!