Урочисте засідання вченої ради ЛНТУ відбулося напередодні Дня працівника освіти. Натхненні, перспективні, досвідчені науковці та педагоги у піднесеному настрої отримали заслужені відзнаки за сумлінність та професіоналізм.

Привітала колег із професійним святом ректор ЛНТУ Ірина Вахович. Вона побажала усім швидшої перемоги та миру у нашій країні, безпеки та натхнення, невпинного розвитку і згуртованої командної роботи. Ректор подякувала колективу за професіоналізм та результативність у діяльності ЗВО та відзначила успішність представників кафедр та факультетів.

вчена рада

Долучилися до вітальних промов декани факультетів, які й вручили почесні грамоти та подяки своїм колегам.

Відтак, грамоти Волинської обласної державної адміністрації отримали: доцент кафедри будівництва та цивільної інженерії Людмила Талах; доцент кафедри міжнародних економічних відносин Павло Кравчук; завідувач кафедри права Яна Ленгер; завідувач кафедри фізики та вищої математики Юрій Коваль; завідувач кафедри інженерії програмного забезпечення Наталія Ліщина; доцент кафедри лісового господарства Олександр Герасимчук; завідувач кафедри товарознавства та експертизи в митній справі Олена Пахолюк.

вчена радавчена радавчена радавчена радавчена радавчена рада

Грамоти Волинської обласної ради отримали: завідувач кафедри архітектури та містобудування Оксана Пасічник; доцент кафедри будівництва та цивільної інженерії Олександр Чапюк; завідувач кафедри цивільної безпеки Валентина Федорчук-Мороз; завідувач кафедри цифрових освітніх технологій Віталій Кабак; доцент кафедри підприємництва, торгівлі та логістики Юрій Фесіна; доцент кафедри електроніки та телекомунікації Анатолій Ткачук; доцент кафедри аграрної інженерії ім.. Г.А. Хайліса Людмила Забродоцька; доцент кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Михайло Лепкий.

Здобули науковці ЛНТУ й подяки Луцького міського голови. Зокрема, відзнаки отримали: доцент кафедри прикладної механіки та мехатроніки Людмила Самчук; доцент кафедри агрономії Марія Августинович; доцент кафедри товарознавства та експертизи в митній справі Галина Голодюк.

Грамоти за підписом ректора ЛНТУ вручили: доценту кафедри будівництва та цивільної інженерії Оксані Дзюбинській; доценту кафедри прикладної математики Олексію Приходьку; доценту кафедри архітектури та містобудування Юлії Бондарчук; професору кафедри електричної інженерії Людмилі Давиденко; доценту кафедри цифрових освітніх технологій Павлу Саварину; доценту кафедри цивільної безпеки Миколі Рудинцю; доценту кафедри фізичної культури, спорту та здоров’я Володимиру Файдевичу; доценту кафедри соціогуманітарних технологій Сушик Ірині; доценту кафедри іноземної та української філології Яновець Анжеліці; доценту кафедри фінансів, банківської справи та страхування Вадиму Поліщуку; доценту кафедри обліку і аудиту Оксані Нужній; доценту кафедри маркетингу Ірині Лорві; доценту кафедри менеджменту Наталії Куцай; професору кафедри підприємництва, торгівлі та логістики Ігорю Кривов’язюку; доценту кафедри права Сергію Сицику; доценту кафедри економіки Миколі Дзямуличу та доценту кафедри міжнародних економічних відносин Олені Баулі.

вчена радавчена радавчена радавчена радавчена радавчена радавчена радавчена радавчена радавчена радавчена радавчена радавчена радавчена рада

Крім того, грамоти ЛНТУ отримали: доцент кафедри фізики та вищої математики Галина Губаль; доцент кафедри автомобілів та транспортних технологій Валерій Стельмащук; доцент кафедри прикладної механіки та мехатроніки Борис Придальний; доцент кафедри галузевого машинобудування Микола Ярошевич; доцент кафедри електроніки та телекомунікації Микола Євсюк; доцент кафедри автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій Віктор Денисюк; доцент кафедри комп’ютерної інженерії та кібербезпеки Катерина Мельник; доцент кафедри комп’ютерних наук Ніна Здолбіцька; доцент кафедри інженерії програмного забезпечення Олена Суринович; інспектор деканату ФАТЕ Наталія Борейчук; лаборант кафедри екології Оксана Жадько; доцент кафедри екології Віталіна Федонюк; завідувач лабораторіями кафедри екології Ігор Пасичнюк; доцент кафедри технологій та обладнання переробних виробництв Світлана Панасюк; доцент кафедри матеріалознавства Олена Мороз; доцент кафедри товарознавства та експертизи в митній справі Олег Шегинський; лаборант кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Людмила Давидюк та доцент кафедри технологій легкої промисловості Олександр Шовкомуд.

Із Днем працівника освіти, колеги! Нехай ваш життєвий та професійний шлях прокладається лише під знаком миру, успіху та процвітання! Подальшого розвитку, високих злетів та нових досягнень!