Викладачі кафедра туризму та готельно-ресторанної справи з  10.01.2023 по 10.03.2023 року пройшли Міжнародне онлайн-стажування в Health Resort & Medical Spa Aquapark Panorama Morska (Польша). Рекреаційний комплекс розташований на березі Балтійського моря і надає відвідувачам широкий комплекс послуг.

туризмтуризм

Представники професорсько-викладацького складу  кафедри здобули компетенції щодо управління бізнес-процесами в сфері готельно-ресторанного бізнесу, застосування знань з економіки готельного і ресторанного бізнесу, інноваційних технологій готельно-ресторанного бізнесу, управління проектами в готельному та ресторанному бізнесі, стратегічного менеджмент та маркетинг HoReCa, підприємницької діяльності.

туризмтуризм

Отримані знання та компетентності дозволять покращити забезпечення освітніх компонент за ОП «Туризм», ОП «Готельно-ресторана справа», ОП «Індустрія туризму та гостинності».

До слова, ЛНТУ співпрацює із вказаним закладом гостинності вже більше 5 років в контексті реалізації міжнародних практик для студентів ОП «Туризм», ОП «Готельно-ресторана справа».

Дякуємо адміністрації закладу за співпрацю!

Кафедра туризму та готельно-ресторанної справи