25 листопада 2022 р. викладачі кафедри фізичної культури, спорту та здоров’я ЛНТУ спільно з Кременецькою академією гуманітарно-педагогічних наук імені Т.Г. Шевченка провели VІІІ Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Медико-біологічні проблеми фізичного виховання різних груп населення».

Організаторами були: від ЛНТУ - професор кафедри Віктор Чижик, від академії - завідувач кафедри теорії та методики фізичного виховання, доцент Віктор Голуб

Пленарне та секційні засідання відбулися в змішаному форматі на основі використання інтернет-платформи Zoom.

У роботі конференції взяли участь представники  Інституту геронтології імені Д.Ф. Чеботарьова НАМН України, Луцького інституту розвитку людини Університету «Україна», Бродівського фахового педагогічного коледжу імені М. Шашкевича, Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова,  Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника тощо.

спортспорт

Традиційними були тематичні напрями конференції, які охоплювали різноманітні актуальні напрями такі як:

-Фізіологічні, медичні та психологічні аспекти фізичного виховання різних груп населення.

-Актуальні проблеми фізичного виховання та спорту в різних типах закладів освіти.

-Прикладне застосування фізичних вправ у підготовці військових, поліції, спецслужб.

-Фізична терапія, ерготерапія, фізична реабілітація та спеціальна освіта.

Загалом отримано близько 60 тез доповідей від учасників з понад 20 закладів вищої освіти.

спортспортспорт

Слова привітання до учасників конференції висловили: Олександр Бережанський, к.фіз.н., доцент, Кременецької  академії гуманітарно-педагогічних наук імені Т.Г. Шевченка; Володимир Ковальчук, к.пед.н., доцент, завідувач кафедри фізичної культури спорту та здоров’я ЛНТУ; Богдан Лісовський, к.біол.н., доц., заступник завідувач кафедри теорії та методики фізичної культури і спорту, заступник декана факультету фізичного виховання і спорту з наукової роботи Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

За підсумками проведеної конференції, підготовлено збірник матеріалів і сертифікати про участь, які будуть розіслані учасникам.

Шановні друзі, оргкомітет конференції висловлює щиру подяку співорганізаторам та усім учасникам конференції й налаштований на продовження взаємовигідної співпраці, а також бажає міцного здоров’я, миру, усіх гараздів та найшвидшої ПЕРЕМОГИ! ВСЕ БУДЕ Україна!

спортспорт

Кафедра фізичної культури, спорту та здоров’я