11 лютого 2023 року на базі Ківерцівського ліцею №4 відбувся 4-й відкритий Чемпіонат Волинської області серед юнаків з пішохідного туризму у закритих приміщеннях, присвячений пам’яті загиблих захисників України.

Організатором заходу виступив КЗ «Волинський обласний центр національно-патріотичного виховання,туризму і краєзнавства учнівської молоді Волинської обласної ради». До підготовки та проведення змагань були залучені також фахівці ЛНТУ.

туризмтуризмтуризм

Так, завідувач кафедри туризму та готельно-ресторанної справи д.е.н., проф. Людмила Матвійчук виступила старшим суддею дистанції «Смуга перешкод» ділянки А, а к.е.н, доц. Юлія Дащук відповідала за суддівство на дистанції «Смуга перешкод» ділянки Б, також в якості старшого судді дистанції.

Учасники змагалися в спритності, витривалості, вмінні долати перешкоди, техніці пішохідного туризму, вчилися працювати в команді. Подібні заходи сприяють популяризації туризму серед молодого покоління та виховують гідних нащадків славних українських козаків.

туризмтуризмтуризмтуризмтуризм

Кафедра туризму та готельно-ресторанної справи