Викладачі Луцького НТУ
В Берлінському технічному університеті

З 10 по 14 січня 2017 року доценти кафедри обладнання переробних виробництв Світлана Панасюк та Ірина Тараймович на запрошення Берлінського технічного університету провели цикл лекцій для слухачів-стажистів в рамках освітньої програми «Болашак».

Один з корпусів Берлінського технічного університету

Берлінський технічний університет є одним з найбільших і найвідоміших у всьому світі технічних університетів Німеччини. До його структури входить 7 факультетів, на яких навчається близько 28 тисяч студентів. Ми мали змогу відвідати деякі навчальні корпуси, аудиторії, поспілкуватися з українськими та казахськими студентами, які здобувають вищу освіту в цьому університеті.

Окрім проведення занять, для лекторів було організовано захоплюючу екскурсію, під час якої ми ознайомилися з історичними та культурними пам’ятками німецької столиці.

Біля Шарлотенбурзького палацу

Концертний зал Берліну

Берлінська телевежа в окрузі Берлін-Мітте, неподалік від Александерплатц

Цікавою стала для екскурсія на завод компанії «BMW», який випускає 100 тисяч мотоциклів щорічно та до 450 двигунів в день. Українських гостей вразила злагоджена та чітка робота персоналу, високоточні технології виробництва та забезпечення контролю якості на всіх етапах – від виготовлення окремих деталей до того моменту, поки повністю укомплектований мотоцикл готовий до відправки.

Екскурсія на завод компанії «BMW» в Берліні
(виробництво мотоциклів).