26 березня 2024 року викладачі Луцького національного технічного університету (кафедри комп'ютерних наук – Ніна Здолбіцька, кафедри комп’ютерної інженерії та кібербезпеки – Світлана Лавренчук та Микола Поліщук, кафедри прикладної механіки та мехатроніки – Людмила Самчук та Борис Придальний) та здобувачі взяли участь в онлайн-семінарі «Тренди у світі робототехніки: дослідження, проєкти, освіта», організованому компанією SoftServe.

Спікером семінару виступив провідний фахівець SoftServe з робототехніки Любомир Демків, який поділився своїми знаннями та досвідом.

Семінар Семінар

Лектор розповів про трендові напрями робототехніки, про проєкти, якими займається фірма SoftServe, про знання та навики, необхідні для спеціалістів, які займаються робототехнікою, про технології, середовища та інструменти розробника.

СемінарСемінарСемінарСемінарСемінар

Під час заходу слухачі мали можливість: ознайомитися з останніми досягненнями в галузі робототехніки, дізнатися про актуальні проєкти SoftServe з робототехніки, обговорити з фахівцями SoftServe питання освіти в галузі робототехніки, задати питання досвідченим фахівцям.

Участь у семінарі дала можливість оновити та осучаснити свої знання в галузі робототехніки, познайомитися з фахівцями SoftServe та їхніми проєктами, знайти нові ідеї для розвитку освіти в галузі робототехніки.

Викладачі та здобувачі ЛНТУ вдячні компанії SoftServe за організацію та проведення семінару.