Викладачі ТФК Луцького НТУ запалили вогні в очах студентства

27 травня, в стінах Технічного фахового коледжу Луцького НТУ відбулась творча виставка студентів ІІІ-го курсу спеціальності «Дизайн» під назвою "Lightning". Студенти представили власні розробки авторських світильників, виготовлених з використанням вторинних матеріалів. Кожна робота є унікальною, починаючи від своєї ідеї і до втілення в готовий функціональний виріб.

Під час представлення своїх робіт, учасники виставки розповіли про особливості стилістичного формоутворення та продемонстрували принцип дії кожного екземпляру.

Як зазначають організвтори виставки, результатом заходу є мотивація студентів до подальших творчих пошуків, особистісного росту та розвиток образно-технічного мислення.

Тарас Божидарнік, заступник директора із навчально-виховної роботи ТФК Луцького НТУ