ВИПУСКНИК КАФЕДРИ ФІНАНСІВ ПОДІЛИВСЯ
ДОСВІДОМ РОБОТИ У ВОЛИНСЬКІЙ ОДА

3 листопада 2016 року студенти-фінансисти разом із куратором-тьютором Іриною Олександренко побували на ознайомчій екскурсії в Департаменті фінансів Волинської обласної державної адміністрації.

Практичним досвідом роботи в Департаменті фінансів Волинської облдержадміністрації поділився випускник кафедри фінансів Юрій Фредюк, який займає посаду начальника відділу фінансів соціально-культурної сфери Департаменту фінансів Волинської облдержадміністрації.

Юрій Фредюк розповів студентам про напрями формування та затвердження місцевих бюджетів, наголосив на окремих проблемах та альтернативних шляхах їх вирішення в галузі місцевих фінансів.

Екскурсанти ознайомилися з організацією роботи Департаменту фінансів, з функціональними обов’язками його працівників, отримали чіткі відповіді на питання у сфері формування місцевих бюджетів, розподілу грошових фондів на регіональному рівні.

Студенти та куратор висловлюють щиру вдячність Юрію Фредюку, який знайшов час і поділився з молоддю своїм досвідом у галузі місцевих фінансів.

Ірина Олександренко,
заступник декана