Студенти 1 курсу факультету митної справи, матеріалів та технологій спеціальностей Товарознавство та експертиза у митній справі та Технології легкої промисловості разом із д.п.н., професором Ольгою Гулай відвідали Волинський науково-дослідний експертно-криміналістичний центр МВС України.

Фммт

Лекції з дисципліни «Хімія і методи аналізу» провели за участі завідувача сектору дослідження наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів та прекурсорів к.х.н. Олени Купіч та головного судового експерта-вибухотехніка сектору вибухотехнічних і пожежотехнічних досліджень Анатолія Полінкарчика. З вітальним словом виступив заступник директора центру – завідувач відділу забезпечення діяльності центру Віктор Денисюк.

ФммтФммт

Студенти ознайомились із сучасним обладнанням та методами дослідження речовин та матеріалів. Особливо актуальною була розповідь про будову і роботу вибухових пристроїв, а також про правила поведінки із предметами незрозумілого призначення.

ФммтФммтФммт

Проведена екскурсія дозволила наповнити теоретичне навчання особливим змістом. Дякуємо колегам за змістовну зустріч!

Професор, Ольга Гулай