21 лютого 2024 р. кафедра цифрових освітніх технологій провела І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Педагогіка». Повітряна тривога дещо змістила початок інтелектуального змагання, однак не завадила кращим здобувачам освіти першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів галузі знань 01 Освіта / Педагогіка (спеціальності Середня освіта (Інформатика) та Професійна освіта (Цифрові технології)) продемонструвати набуті знання та застосувати критичне мислення.

Олімпіада

Голова журі д.п.н., професор Ольга Гулай ознайомила здобувачів із правилами проведення олімпіади, загальним змістом завдань та критеріями їх оцінювання. Завідувач кафедри ЦОТ к.п.н., доцент Віталій Кабак побажав учасникам успіху, зазначивши, що олімпіада – це шанс проявити власну креативність у форматі змагання.

Олімпіада

Третій член журі – к.п.н., доцент Олександр Сушик – уточнив, що передбачені три типи завдань: перший – розв’язування тестових завдань з основних розділів педагогічної науки, другий – SWOT-аналіз педагогічної технології, зокрема, гібридного навчання; третій – виконання творчого завдання аналізу та пошуку шляхів розв’язання педагогічної ситуації.

Олімпіада

У підсумку визначені переможці: І місце – Валерій Чурик (ІФ-31), ІІ місце – Андрій Ковальчук (ПО-31) та Катерина Фрончко (ПОм-11), ІІІ місце – Андрій Глушпенко та Артем Кучмук (обоє з ПО-11). Щиро вітаємо переможців та учасників!

ОлімпіадаОлімпіадаОлімпіадаОлімпіада

Кафедра ЦОТ