ВИЗНАЧЕНО КРАЩІ КІМНАТИ ТА СЕКЦІЇ
У ПЕРШОМУ ГУРТОЖИТКУ ЛУЦЬКОГО НТУ

7 грудня у першому гуртожитку Луцького НТУ відбулось урочисте визначення переможців конкурсу, проведеного з нагоди Дня Святого Миколая.

Організаторами вищезгаданого дійства стала Студентська рада нашого університету разом із Студентською радою гуртожитку №1, студентський актив якої докладає чималих щоденних зусиль для забезпечення та підтримки належного стану житлових приміщень, у яких проживають студенти під час навчання у вузі.

Основними критеріями за якими визначались переможці стали: характер естетичного оформлення помешкань студентської молоді та їх відповідність загальноприйнятим санітарно-гігієнічним нормам.

До складу компетентного журі входили активні студенти нашого вишу, заступники деканів факультетів та комендант гуртожитку №1.

Найкращими кімнатами гуртожитку №1 у цьому році стали:

І місце – 416 кімната (ФКНІТ).

ІІ місце – 801 кімната (ФБД).

ІІІ місце – 520 кімната (ТФ) та 510 кімната (МБФ).

Також було визнано секції-переможці:

І місце – VII поверх, зліва (ФКНІТ).

ІІ місце – VI поверх, зліва (ТФ).

ІІІ місце – VIII поверх, справа (ФЕПЕС) та V поверх, справа (МБФ).

За активну участь під час проведення конкурсу лідерами поміж факультетів визначено:

ФЕПЕС:

I місце – кімната 823-А, секція на IX поверсі.

II місце – кімната 624, секція на V поверсі.

III місце – кімната 922, секція на VIII поверсі.

ТФ:

I місце – кімната 520, секція на VI поверсі.

II місце – кімната 405-А, секція на IV поверсі.

III місце – кімната 519-А, секція на V поверсі.

МБФ:

I місце – кімната 510, секція на V поверсі.

II місце – кімната 514, секція на IX поверсі.

III місце – кімната 513, секція на VII поверсі.

ФБД:

I місце – кімната 306, секція на VIII поверсі.

II місце – кімната 801, секція на III поверсі.

III місце – кімната 502, секція на V поверсі.

ФКНІТ:

I місце – кімната 416, секція на VII поверсі.

II місце – кімната 221, секція на IV поверсі.

III місце – кімната 716, секція на III поверсі.

Незабаром відбудеться нагородження, усі переможці отримають грамоти, подарунки від деканатів факультетів та Студентської ради Луцького НТУ.

Ініціатива студентської молоді щодо самоврядування та урегулювання побутових проблем, які виникають у процесі життєдіяльності студентства, повсякчас знаходить підтримку не лише в усього колективу, який працює у студентському гуртожитку №1, але й у керівництва вишу. Адже забезпечення та створення відповідних нормам умов проживання у гуртожитках під час навчання є запорукою не лише гарного самопочуття та настрою студентства, але й надійним підґрунтям ефективного навчального процесу.

Оксана Гринюк