Нещодавно представники профкому НУ «Львівська політехніка» відвідали ЛНТУ та познайомилися із роботою нашого студентського об’єднання.

Голова студентського профспілкового комітету ЛНТУ Олег Дяк розповів про те, як відбувалася зустріч із львівськими колегами та яких домовленостей досягнули студенти.

Профком

Перш за все, гостей зі Львова зустріли на луцькому вокзалі та ознайомили із нашим містом, його центральною частиною, «Старим Луцьком» та, звісно ж, замком Любарта.

ПрофкомПрофком

Далі зустріч студентів продовжилася у стінах ЛНТУ, де молодь мала можливість ознайомитися із діяльністю своїх осередків, поділитися новим цікавим досвідом та презентувати університети і профкоми.

«Студентський профком Львівської політехніки складається із профбюро на кожному із факультетів, у них складніша система організації комітету. Тож вони нам розповіли про себе, продемонстрували презентацію, поділилися розповідями про організацію різноманітних заходів, з яких питань до них звертаються студенти і як ці запити вирішують члени профкому. Оскільки в ЛНТУ ми - новостворена спільнота, нам було цікаво почути про досвід колег, їхню діяльність та акценти у співпраці зі студентами», - розповідає Олег Дяк.

ПрофкомПрофком

Кажучи про враження від знайомства студентів з обох університетів, очільник студентського профкому ЛНТУ додає, що користь від візиту – беззаперечна для усіх: «Нами були подивовані у плані швидкості організації заходів, зустрічей, оперативності розповсюдження інформації серед студентства, фідбеку та комунікації. Вони відчули, що студенти ЛНТУ активні і також активно допомагають нашим захисникам. Водночас, у колег зі Львова розвинена організація та структура профкому, адже в них на кожному факультеті є профспілка, далі вона поділена на профбюро, які мають ще одну ланку… Усюди студенти мають свої функції та сумлінно їх виконують».

Приємним завершенням знайомства стала участь представників студентського профкому НУ «Львівська політехніка» в акустичному вечорі ЛНТУ. Захід, до того ж, був благодійним та передбачав аукціон, в результаті якого, молодь зібрала кошти для бійців 100-ї бригади. Окрім того, студенти домовилися про подальшу взаємодію і зустрічний візит до Львова, де вони й укладуть меморандум про співпрацю.

«Дуже позитивні враження лишилися і у нас і в них. Ми домовилися про співпрацю, проведення спільних заходів, а також чекаємо нашої зустрічі уже у Львові, коли там студенти вийдуть на очне навчання, і тоді ж підпишемо меморандум», - додає Олег Дяк.

Профком