Для кожного успіх визначається по-своєму. Хтось успішний в кар’єрі, хтось успішний в родині, а хтось успішний, бо просто відчуває себе щасливим. Якби там не було, для досягнення будь-якого успіху потрібні натхнення і мотивація.

Сьогодні, у стінах ЛНТУ із випускниками-магістрами 2022 найбільш мотиваційними лайфхаками поділилися люди, які на собі знають, що таке успіх.

Вручення дипломів цьогоріч відбулося у незвичному форматі під назвою WORK STAND-UP, під час якого успішні випускники ЛНТУ, а нині провідні бізнесмени, державні управлінці та керівники підприємств мотивували молодь до їхнього власного успіху.

випусквипусквипуск

Привітати молодь із важливим днем їхнього життя та поділитися цінними порадами прийшли голова Волинської обласної ради Григорій Недопад, співзасновник і генеральний директор бізнесу Mr.Scrabber Віталій Ткачук, головний інженер ПрАТ «СКФ Україна» Тимофій Федорчук, директор бізнес-академії Тетяна Репницька, генеральний директор ТОВ «Континіум» Олег Галущак, засновник та директор ПП «Будівельна компанія «Інвестор» Андрій Разумовський, засновниця та директор бізнесу Happy bakery  Юлія Грицюк та секретар Луцької міської ради Юрій Безпятко.

випусквипусквипуск

Кажучи про успіх, Григорій Недопад зауважив, що результат будь-якої справи залежить від постійного руху та саморозвитку.

«Усе, що ми робимо кожного дня, має свій результат. А він залежиться від виходу із зони комфорту. Людина, яка нічого не робить - не досягне успіху. Ніколи не ставте крапку на своєму шляху, рухайтеся вперед, змінюйтеся і шукайте нові ідеї», - порадив голова Волинської облради.

випуск

Віталій Ткачук розповів про те, як починав власний бізнес і розвинув його до масштабів великого виробництва із експортом продукції у кілька країн світу.

«Я вам раджу пам’ятати, що за кожним успіхом стоять багато помилок, роботи над собою та випробувань. Тому раджу вам мотивуватися собою, вашими мріями, бажаннями та почуттями. Тільки тоді ніхто не зможе вас збити із обраного шляху», - каже Віталій Ткачук.

випусквипуск

Своєю чергою, Тетяна Репницька розповіла, як у 40 років вирішила кардинально змінити своє  професійне життя і таким чином потрапила у компанію VolWest Group, а згодом очолила академію РМВА: «Шукайте не гроші, а компанію, яка дасть вам розвиток і можливість реалізувати свій потенціал. Ніколи не зупиняйтеся, ризикуйте та нічого не бійтеся, не слухайте, що кажуть поза спинами… Коли розумієш, що дотичний до великої справи, тоді легко знайти сенс свого життя та свою особисту місію», - запевняє спікерка.

випуск

А от Тимофій Федорчук наголосив, що запорукою кар’єрного розвитку сьогодні є знання іноземної мови, критичне та аналітичне мислення, а також ініціативність: «У вашому житті буде з’являтися вікно можливостей, тому важливо цей період в житті розпізнати та використати».

випуск

Формулою успіху поділився із випускниками Олег Галущак. Із власного досвіду він каже, що найкращим мотиваторами у житті є люди, які змушують розвиватися: «Не бійтеся витратити рік-два, щоби знайти свою дорогу, бо потім вам на ній жити. Завжди шукайте, поки не відчуєте, що на цій стежині ви - найкращі. Ніколи не тіштесь однією перемогою, а завжди рухайтеся вперед і вимагайте більшого. Бажаю вам особистого успіху, успіху в сім’ї, успіху в кар’єрі  та успіху в друзях», - додає Олег Галущак.

випусквипуск

Натомість Андрій Разумовський закликав молодь не боятися життєвих помилок та впевнено переступати через невдачі, на шляху до власного успіху.

випуск

«Всесвіт створений для нас і для кожного у ньому є ваше місце для розвитку і самореалізації», - наголошує Юлія Грицюк та радить випускникам щодня ставити собі запитання: «Чи щасливий я від того, що роблю». Тільки даючи самому собі відповідь, вдасться досягнути вершин.

випуск

«Кожен з вас унікальний. Не втратьте цієї унікальності і не бійтеся пробувати, ризикувати і помилятися. Знайдіть сили в собі і команду, з якою будете реалізовувати свій проект», - резюмує Юрій Безпятко.

Кожен зі спікерів побажав випускникам здійснення їхніх мрій, бо мрії – завжди найкраща мотивація!

випусквипусквипуск

Ілона Карпюк, відділ іміджу та промоції