Весна - це неповторний період, наповнений відчуттям оновлення, гармонії, переродження, нових надій та сподівань, мрій та амбітних планів, натхнення й мотивації. А ще, цей період завжди асоціюється із красою та жіночністю, адже як природа вбирається у весняний барвистий стрій, вражаючи квітучістю та красою, так і жінка завжди зачаровує ніжністю та силою, мудрістю й турботою, романтичністю і вишуканістю.

День весни й жіноцтва відзначили в ЛНТУ. Студентська рада та студпрофком влаштували тематичний концерт й імпровізоване українське весілля.

Передусім, учасники заходу вшанували хвилиною мовчання полеглих за свободу й незалежність нашої країни.

Молодь наголошує, що Україна не вперше переживає складні часи війни у боротьбі за волю, утім, попри все, наша нація продовжує жити, одружуватися, народжувати нове покоління патріотів і примножувати країну величними здобутками.

Тож і сьогодні, у день початку весни, студенство вирішило подарувати частку приємних емоцій у відтворенні українських весільних традицій, виконання народних пісень та обрядів. А тим самим й привітали жіночий колектив університету, бажаючи кожному миру, любові, натхнення й істинного щастя.

КонцертКонцертКонцертКонцертКонцертКонцертКонцертКонцертКонцертКонцертКонцертКонцертКонцертКонцертКонцертКонцертКонцертКонцертКонцертКонцертКонцертКонцертКонцертКонцертКонцертКонцертКонцертКонцерт